Kurs TŁUMACZENIE AUDIOWIZUALNE – WERSJA LEKTORSKA 22, 23 czerwca 2013

Zaprasza na kurs

Tłumaczenie audiowizualne – wersja lektorska

W dniach 22 i 23 czerwca 2013

Kurs przeznaczony jest dla tłumaczy, studentów i absolwentów  pragnących zdobyć wiedzę z zakresu opracowywania polskiej wersji językowej produkcji audiowizualnych w postaci wersji lektorskiej.
Zajęcia prowadzone są w języku polskim.
Języki wykorzystywane na zajęciach: angielski.
Liczba godzin dydaktycznych 16.

Cena 600 zł

Warunkiem uzyskania świadectwa ukończenia kursu jest aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Zajęcia zaczynają się w sobotę od godz. 13.00 i trwają do wieczora, natomiast w niedzielę zajęcia trwają od rana i kończą się ok. godz. 16.00

Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami takimi jak wpływ szyku zdań oraz interpretacji tekstu na intonację lektora i wartkość dialogu; specyfika tłumaczenia filmów dokumentalnych oraz fabularnych (w zależności od gatunku: sensacyjnych, kostiumowych, komediowych, etc.), praktycznymi aspektami współpracy autora polskiej wersji językowej z lektorem podczas udźwiękowienia filmu.

Szczegóły na stronie

Realizacja: desi9n.pl